Zbierka na pomoc rodine Bilaiovej

Žijeme akosi prirýchlo.

Každý sa niekam ponáhľa, za niečím sa ženie … Deň za dňom sa míňa, dobré sa strieda s tým horším a my často zabúdame na každodenné maličkosti, úsmev, pohladenie, milé láskavé slovo.

Každý rodič vie, že najväčším šťastím je zdravé a spokojné dieťa. Častokrát si neuvedomujeme, aký dôležitý je pocit istoty, bezpečia, hlavne pre deti.

Rodine Martinka, Žanetky a Patrika z V. ZŠ na Saratovskej ulici č. 43 sa zrútil svet. Veľký požiar ich pripravil doslova o všetko. Za pár minút prišli o strechu nad hlavou.

Zamestnanci školy ukázali dobré srdce a ochotu pomôcť a potvrdili, že sú medzi nami ľudia so srdcom na správnom mieste. Osud ľudí, ktorí potrebujú pomoc iných im nie je ľahostajný.

Zorganizovali zbierku na pomoc tejto rodine a takýmto spôsobom pomohli.

Dúfame, že sme im aspoň trošku zmiernili ich žiaľ nezávideniahodnú situáciu a zo zbierky mali radosť.
Rodina Bilaiová pri preberaní výťažku dobrovoľnej zbierky na V. ZŠ