V HĽADANÍ LEVICKÉHO POKLADU BOLI ZNOVU JEDNI Z NAJÚSPEŠNEJSÍCH

Posledný júnový týždeň žiaci 3.B triedy v V.ZŠ strávili naozaj aktívne a miesto nudného vysedávania v laviciach sa pustili Krížom krážom za pokladom spolu s MsKS v Leviciach.

So svojimi triednymi učiteľkou PaedDr. Kristínou Jánoškovou navštívili Hvezdáreň, Tekovské múzeum na hrade, Krížny vrch, Horšiansku dolinu a nevynechali ani Levickú kalváriu. Ako úspešný pátrači a riešitelia rébusov a úloh, ktoré si pre levickú mládež pripravilo Mestské kultúrne stredisko v Leviciach si naši žiaci celé leto užívali svoj právom získaný čokoládový poklad s vrecúškom, ktoré za odmenu a snahu dostal od MsKS každý úspešný riešiteľ.

Týmto ale ich úspech neskončil. Na slávnostnom losovaní úspešných riešiteľov, ktoré sa konalo presne na Mikuláša, stála šťastena na našej strane. Zo šiestich udelených a náhodne vylosovaných cien poputovali presne tri priamo na našu školu! Štvrté miesto a voľný vstup na Margitu Ilonu získala Adriana Donátová, tretie miesto s hračkami za 100€ získala tiež žiačka Sára Lu Jánošková a prvé miesto a bicykel v hodnote 300€ Filip Pintér.

Našim, už štvrtákom, srdečne gratulujeme! A do ďalších sérií úspešnej bádateľsko – turistickej sezóny súťaže Krížom krážom za pokladom želáme mnoho ďalších takýchto krásnych úspechov!

Bc. Ivaničová